Regulamin Systemu Wymiany Składników Majątku

Regulamin Systemu Wymiany Składników Majątku

Postprzez Jarosław Gurgul » 1 sty 2013, o 19:32

Regulamin Systemu Wymiany Składników Majątku

I. Zapisy ogólne
1. System przeznaczony jest do wymiany - w celu ponownego wykorzystania - rzeczowych składników majątku przeznaczonych przez jednostkę organizacyjną do likwidacji, przez inne jednostki, które uznają, że dany składnik może być jeszcze przydatny.
2. W przypadku zamiaru likwidacji składników majątku umieszczanie ogłoszeń w Systemie jest obligatoryjne i wynika z Zarządzenia JM Rektora UKW.
3. Administrator Systemu ma prawo przenieść ogłoszenie do innego poddziału w przypadku stwierdzenia umieszczenia ogłoszenia w niewłaściwym dla składnika poddziale.

II. Rejestracja
1. System przeznaczony jest dla pracowników UKW.
2. Konto dla jednostki organizacyjnej w Systemie zakłada kierownik jednostki.
3. W celu rozpoczęcia procesu rejestracji konta, należy kliknąć "Zarejestruj" (prawy górny róg ekranu).
4. Jako login należy podać funkcję rejestrowanego użytkownika lub nazwę jednostki organizacyjnej (np. Kierownik Działu Informatyzacji, kier_IT, Dział_IT itp.).
5. W loginie nie należy podawać imion lub nazwisk.
6. Wskazane jest, by w procesie rejestracji jako e-mail podać adres służbowy w domenie ukw.edu.pl.
7. Po przejściu przez osobę zakładającą konto wstępnego etapu rejestracji i powiadomieniu o tym drogą mailową administratora SWSM, administrator weryfikuje dane dotyczące nowego konta i akceptuje je ostatecznie, bądź nie.
8. W przypadku zmiany kierownika jednostki organizacyjnej, nowy kierownik musi poinformować o tym fakcie administratora w celu zmiany hasła dostępowego dla konta oraz adresu e-mail.

III. Zasady umieszczania ogłoszeń w dziale "Do przekazania"
1. Ogłoszenie musi zostać umieszczone w odpowiednim dla grupy klasyfikacyjnej składnika (KŚT) poddziale (np. dla sprzętu komputerowego w poddziale „Grupa 491”).
2. Ogłoszenie w tytule musi zawierać numer inwentarzowy składnika oraz jego nazwę (np. ST-491-2343 - zestaw komputerowy).
3. Ogłoszenie w treści musi zawierać przynajmniej krótki opis składnika oraz jego stanu.
4. Ogłoszenie w treści może zawierać zdjęcia składnika.
5. W treści ogłoszenia musi zostać podany numer telefonu kontaktowego do ogłoszeniodawcy lub osoby wyznaczonej przez niego do kontaktu (wskazane, by był to numer służbowy) oraz adres e-mail ogłoszeniodawcy lub osoby wyznaczonej przez niego do kontaktu (wskazane, by był to adres służbowy w domenie ukw.edu.pl).
6. Ogłoszeniodawca może usunąć ogłoszenie o zamiarze likwidacji składnika majątku w ciągu 2 godzin od chwili jego umieszczenia w Systemie.
7. Ogłoszeniodawca może edytować ogłoszenie o zamiarze likwidacji składnika majątku w ciągu 24 godzin od chwili jego umieszczenia w Systemie.
8. Ogłoszenie o zamiarze likwidacji składnika majątku przechowywane jest w Systemie bezterminowo.
9. W przypadku likwidacji składnika majątku (po upływie 30 dni od chwili umieszczenia ogłoszenia) lub w przypadku przekazania składnika nowemu uzytkownikowi administrator lub moderator Systemu zamyka ogłoszenie.
10. W przypadku braku w Systemie poddziału dla grupy składnika, należy zgłosić ten fakt administratorowi Systemu poprzez wiadomość e-mail na adres podany w wątku "Kontakt".

IV. Zasady umieszczania ogłoszeń w dziale "Szukam"
1. Ogłoszenie musi zostać umieszczone w odpowiednim dla rodzaju składnika poddziale.
2. Ogłoszenie w tytule musi zawierać nazwę poszukiwanego składnika (np. zestaw komputerowy, kserokopiarka).
3. W treści ogłoszenia musi zostać podany numer telefonu kontaktowego do ogłoszeniodawcy (wskazane, by był to numer służbowy) oraz adres e-mail ogłoszeniodawcy (wskazane, by był to adres służbowy w domenie ukw.edu.pl).
4. W przypadku braku w Systemie poddziału dla grupy składnika, należy zgłosić ten fakt administratorowi Systemu poprzez wiadomość e-mail na adres podany w wątku "Kontakt".
Jarosław Gurgul
Administrator
 
Posty: 6
Dołączył(a): 1 sty 2013, o 18:58

Powrót do Regulamin i kontakt

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

cron